Přejít na hlavní obsah

Kritéria pro přijímání dětí/Критерії прийому дітей до дошкільної освіти в дитячому садку

Критерії прийому дітей до дошкільної освіти в дитячому садку

1. Дитина з обов'язковим відвідуванням школи / від 5 років, це дитина, яка народилася з 1 вересня 2015 року... /
2. Дитина від 4 років / це дитина, яка народилася з 1 вересня 2016 року /
3. Діти за віком від 3 років
4. Діти з постійним місцем проживання за межами м. Хлумец

Діти навчатимуться у дитячому садку, створеному містом Хлумець із місцезнаходженням у шкільному районі, в якому воно має постійне місце проживання.
Дитина буде зарахована в дитячий садок

Зона охоплення - дитячий садок «Под Горьков».

Вулиця: Кирильська, Голубова, Клідна, Крокова, Крушногорська, Ладова, Методєйова, Мухова, Над Школою, Під Горьковою, Семпра, Святоплукова, Тухомишльська, Устецька, Закуті

Proč si vybrat nás

Jsme malá rodinná školka, která podporuje všestranný rozvoj Vašeho dítěte. Respektujeme přirozené potřeby dětí a jejich individuální zvláštnosti. To vše pomáhá vytvořit příjemnou školní atmosféru.

Co nabízíme

Naše desatero

Celým naším školním vzdělávacím programem nás provází desatera určená pro pedagogické pracovníky, děti i jejich rodiče.

Naše pravidla