Přejít na hlavní obsah

Informace k otevření MŠ 12.4.2021

Vážení rodiče,

od pondělí 12.4.2021 se otevírá mateřská škola pro děti s povinností předškolního vzdělávání , pro děti krizové infrastruktury a vybraných profesí.

Před vstupem do budovy musí mít dítě proveden antigenní test. Tento test budou provádět dětem rodiče na místě (testy jsou zajištěny) Je možné se prokázat i testem z některého tetovacího místa - platí 48 hodin

Podrobné informace k testování obdržíte od paní učitelky na místě.

Při příchodu na testovací místo je povinnost pro děti mít chirurgickou roušku a rodiče respirátor.

Vchod do MŠ je pouze z ulice Muchova a testování proběhne ve venkovním sociálním zařízení.Prosíme, minimalizujte shromažďování více osob před školou a udržujte rozestupy 2 metry.

Na našich webových stránkách, na hlavní straně, budou podrobné informace k provozu škol a školských zařízení  od 12.4.2021 -  do odvolání. Zde najdete i instruktážní  video k Ag testu. Prosíme prostudovat, minimalizujete tím čekání.

Proč si vybrat nás

Jsme malá rodinná školka, která podporuje všestranný rozvoj Vašeho dítěte. Respektujeme přirozené potřeby dětí a jejich individuální zvláštnosti. To vše pomáhá vytvořit příjemnou školní atmosféru.

Co nabízíme

Naše desatero

Celým naším školním vzdělávacím programem nás provází desatera určená pro pedagogické pracovníky, děti i jejich rodiče.

Naše pravidla