Jídelníček

• Stravné se bude vybírat zálohově k 15. dni běžného měsíce. Na konci měsíce se provede vyúčtování a částka za neodebranou stravu se odečte od zálohy na další měsíc.
  • Informace pro rodiče, kteří doposud platili složenkou — pro platby stravného nebudou složenky již vydávány.
  • Stravné bude vybíráno formou inkasa z vašeho účtu, číslo účtu pro zřízení povolení k inkasu je 883014309/0800
  • Doklad o zřízení povolení k inkasu předložte v MŠ.
  • Jídlo obsahuje alergeny. Jejich čísla jsou uvedena v závorce za názvem jídelníčku.
  • Alergeny:  01 - Obiloviny obsahující lepek; 03 - Vejce; 04 - Ryby; 06 - Sójové boby /sója/; 07 - Mléko; 09 - Celer; 11 - Sezamová semínka; 12 - Oxid siřičitý a siřičitany.
  • Změna jídelníčku a alergenů vyhrazena. Pokrmy jsou určeny k okamžité spotřebě bez skladování.